słodkie marzenia
#

Międzynarodowy Konkurs Tortów Okolicznościowych

Expo Sweet 2015

W dniach 22-25 lutego br. odbyły się w Warszawie największe słodkie targi w Polsce Expo Sweet 2015. W ramach targów można było podziwiać zmagania mistrzów cukiernictwa w różnych dziedzinach. Tutaj odbył się również Międzynarodowy Konkurs Tortów Okolicznościowych dla profesjonalistów. Tematem przewodnim była sukienka, strój, który uczestnicy przywozili ze sobą i umieszczali na manekinie obok konkursowego tortu. Wybrałam sukienkę w stylu steampunk i w takim stylu przygotowałam tort- maszynę steampunk.

Poziom prac konkursowych był bardzo wysoki, dlatego z dumą mogę ogłosić, że zdobyłam V miejsce :) W skład jury wchodzili zagraniczni i polscy mistrzowie cukiernictwa, więc tym bardziej cieszę się, że moja praca została doceniona.

słodkie marzenia

Tort artystyczny przestrzenny konkursowy Expo Sweet 2015 r. Maszyna steampunk inspirowana sukienką na manekinie.

słodkie marzenia

Tort artystyczny przestrzenny konkursowy Expo Sweet 2015 r. Maszyna steampunk inspirowana sukienką na manekinie, kolor i struktura.

 

słodkie marzenia

Tort artystyczny przestrzenny konkursowy Expo Sweet 2015 r. Maszyna steampunk inspirowana sukienką na manekinie. Dobrze widoczne detale na torcie: gogle, kapelusz, stylizowany pistolet.