słodkie marzenia
#

Torty okolicznościowe - oferta

Tort można zamówić na wiele okazji – na wszystkie wymienione niżej i jeszcze inne polecamy skorzystać z usług cukierniczych naszej pracowni. W naszej ofercie znajdziesz m.in.

Więcej zdjęć tutaj-kliksłodkie marzenia
 

Nasza oferta to między innymi:
( żeby obejrzeć zdjęcia- klik w przycisk)

Torty urodzinowe dla dzieci

Torty komunijne

Torty weselne

Torty malowane i przestrzenne

Torty dla firm

Torty na zamówienie

Wygląd i sposób dekorowania każdego tortu są omawiane bezpośrednio z Klientem. Cena tortu artystycznego zależy od kilku czynników, m.in. od wielkości wypieku i trudności jego wykonania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z nami, by uzyskać więcej informacji oraz wstępną wycenę.

Choć torty stanowią główny przedmiot działalności „Słodkich Marzeń”, to jednak nasza oferta obejmuje także inne słodkości, m.in. pierniki na zamówienie – idealne na prezent. Proponujemy pierniki zdobione lukrowymi koronkami, pierniki z logo Twojej firmy lub z dowolnym wzorem: takim jaki sobie życzysz. Ponadto przygotowujemy:

• pierniczki bożonarodzeniowe,
• piernikowe serca na wesele,
• artystyczne pudełka z piernika,
• domki z piernika w różnych aranżacjach,
• i wiele innych piernikowych fantazji.


 

Piernikowe fantazje

>pierniczki bożonarodzeniowe,
>piernikowe serca na wesele,
>artystyczne pudełka z piernika,
>domki z piernika w różnych aranżacjach,
>i wiele innych.

Wszystkie pierniki przygotowywane są tylko na zamówienie! Piernik średni serce, wysokość 10 centymetrów, zdobienie artystyczne – cena 10 złotych za sztukę. Minimalny koszt zamówienia to 100 złotych. Przy większych zamówieniach koszty i szczegóły ustalane są bezpośrednio z Klientem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą tortów okolicznościowych. Prawdopodobnie nie istnieje takie słodkie marzenie, którego nie jesteśmy w stanie spełnić…