słodkie marzenia
#

Drogi Kliencie

25 moja 2018 obowiązuje tzw. RODO - czyli unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.

W związku z tym, że od otrzymujemy dane osobowe od naszych klientów i partnerów handlowych, chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Najwyższym dobrem dla nas są ludzie - nasi klienci I partnerzy. Wszelkie działania jakie są przez nas wykonywane chcemy by służyły Tobie I były robione zgodnie z obowiązującym prawem. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Jakie dane wykorzystujemy?

Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc umówić się na wykonanie tortu, ciasta lub innych słodkości konieczne jest byś udostępnił nam twoje dane jakimi są imię, nazwisko, oraz zwykle numer telefonu w momencie umawiania się na realizację danego zamówienia.

Administrator Danych Osobowych

Słodkie Marzenia Art Cake Company sp. zo.o
uL Polna 37A 05-124-Skrzeszew NIP: 5361923125

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu realizacji zamówienia i umożliwienia Ci korzystania z pełnej oferty naszej firmy. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko przez naszą firmę i tylko my będziemy ich Administratorem.

Podstawa prawna

Przetwarzanie Twoich danych osobowych musi być oparte na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązujqcymi przepisami.

Prawo do zapomnienia.

Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać twoich danych bez twojej zgody, przy czym nie chcemy Ci ograniczać dostępu do treść, które Ci przesyłamy.

Prawo do wycofania zgody.

Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszej firmie, w każdej chwili możesz nas się zapytać, czy mamy Twoje dane i wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również usunięcia.