słodkie marzenia
#
słodkie marzenia

Tort weselny artystyczny Koronki Kwiaty żywe

Torty weselne i rocznicowe

Przyszłych Państwa młodych zamieszkałych w Warszawie, Skrzeszewie, Legionowie i okolicach serdecznie zachęcamy do zamówienia tortu weselnego w „Słodkich Marzeniach”. Każdy projekt wypieku ślubnego bardzo dokładnie omawiany z Klientem – nie mamy katalogu z fotografiami tortów, z którego Klient może wybrać wzór. Staramy się, aby wszystkie torty weselne były jedyne i niepowtarzalne – tak jak cała uroczystość ślubna – i, tak jak sam ślub, do zapamiętania na całe życie. Zachęcamy również do zakupu tortu rocznicowego: oryginalny, ręcznie dekorowany wypiek z pewnością nada tej okazji uroczysty charakter. Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na uczczenie wspólnie spędzonych chwil!

Słodkie stoły

Proponujemy Wam również wykonanie tzw. „słodkiego stołu” – oryginalnej weselnej atrakcji, łączącej wspaniały smak naszych wyrobów cukierniczych z eleganckim udekorowaniem. Oprócz tortu przygotujemy lukrowane ciasteczka oraz babeczki pasujące stylem, smakiem, kolorem i ozdobami do tortu głównego. A co powiecie na dekorowane ręcznie pierniczki, lukrowane i malowane, jako nietuzinkową pamiątkę dla Waszych gości weselnych? To wszystko zrobimy dla Was w naszej pracowni, ściśle według Waszych oczekiwań! Serdecznie zachęcamy do współpracy. Państwa Młodych zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 515-135-884.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów stylów, w których wykonujemy torty weselne oraz rocznicowe.

 
słodkie marzenia

Słodki stół Tort artystyczny ciasteczka artystyczne lukrowane

słodkie marzenia

Kwiaty cukrowe Lilia casablanka

 

słodkie marzenia

Tort ślubny artystyczny malowany lukrowa dekoracja kwiaty żywe - Realizacja Warszawa

Jeśli klient zechce, możemy przygotować malowane na masie cukrowej medaliony (malowane ręcznie pędzelkiem ze zdjęcia), które można przechować na pamiątkę, np. do pierwszej rocznicy ślubu (tort powyżej).

słodkie marzenia

Tort weselny rocznicowy artystyczny Kwiaty cukrowe - Realizacja Warszawa

Torty możemy ozdabiać kwiatami cukrowymi, które do złudzenia przypominają żywe, ale ich koszt jest dosyć wysoki. Przykładowo: lilia cukrowa, pokazana na zdjęciu powyżej to 8 godzin pracy i koszt 160 zł. Jest wielkości prawdziwej lilii casablanki. A duża peonia na torcie na zdjęciu ze "słodkim stołem" to koszt ok 100 zł.

słodkie marzenia

Tort artystyczny rocznicowy Kwiaty żywe

Mamy jednak doświadczenie i umiejętność bezpiecznego ozdabiania tortów żywymi kwiatami, co cieszy się coraz wiekszym powodzeniem wśród klientów.

Ponadto proponujemy również takie ciekawe rozwiązania dekoracyjne, jak ręcznie robione jadalne koronki.

słodkie marzenia

Koronki jadalne lukier królewki