#

Tort weselny artystyczny Koronki Kwiaty żywe

Torty weselne i rocznicowe - Warszawa i okolice

Każdy projekt weselny czy rocznicowy jest bardzo dokładnie omawiany z klientem, dlatego nie ma szeregu zdjęć, z których klient może sobie wybrać wzór. Staramy się, aby wszystkie torty ślubne były jedyne i niepowtarzalne oraz takie, do zapamiętania na całe życie :) Proponujemy również tak zwane "słodkie stoły", czyli oprócz tortu przygotowane są lukrowane ciasteczka czy babeczki , wszystko pasujące stylem, kolorem i ozdobami do tortu głównego. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane  z Warszawy, Skrzeszewa, Legionowa i okolic Tel. 515-135-884

Poniżej pokazane jest kilka przykładów stylów, w jakich powstały nasze torty.

 

Słodki stół Tort artystyczny ciasteczka artystyczne lukrowane

Kwiaty cukrowe Lilia casablanka

 

Tort ślubny artystyczny malowany lukrowa dekoracja kwiaty żywe - Realizacja Warszawa

Jeśli klient zechce, możemy przygotować malowane na masie cukrowej medaliony (malowane ręcznie pędzelkiem ze zdjęcia), które można przechować na pamiątkę, np. do pierwszej rocznicy ślubu (tort powyżej).

Tort weselny rocznicowy artystyczny Kwiaty cukrowe - Realizacja Warszawa

Torty możemy ozdabiać kwiatami cukrowymi, które do złudzenia przypominają żywe, ale ich koszt jest dosyć wysoki. Przykładowo: lilia cukrowa, pokazana na zdjęciu powyżej to 8 godzin pracy i koszt 160 zł. Jest wielkości prawdziwej lilii casablanki. A duża peonia na torcie na zdjęciu ze "słodkim stołem" to koszt ok 100 zł.

Tort artystyczny rocznicowy Kwiaty żywe

Mamy jednak doświadczenie i umiejętność bezpiecznego ozdabiania tortów żywymi kwiatami, co cieszy się coraz wiekszym powodzeniem wśród klientów.

Ponadto proponujemy również takie ciekawe rozwiązania dekoracyjne, jak ręcznie robione jadalne koronki.

Koronki jadalne lukier królewki