słodkie marzenia
#

Torty urodzinowe dla dzieci

Jeżeli chcesz podarować swojemu dziecku z okazji urodzin naprawdę magiczny prezent, to zapraszamy do naszej pracowni wyrobów cukierniczych. Lata praktyki nauczyły nas, że mały Klient = duże wymagania. Dlatego, przygotowując urodzinowy tort dla dziecka, robimy wszystko co w naszej mocy, by jak najbardziej precyzyjnie odtworzyć wygląd ukochanej postaci z filmu animowanego – w przeciwnym razie narazimy się na niezadowolenie małego jubilata, a tego przecież nie chcemy! Torty 3D w kształcie ulubionego bohatera Twojej pociechy, torty z namalowanym wizerunkiem postaci lub jej figurką to tylko kilka spośród wielu możliwych realizacji urodzinowego tortu dziecięcego. Dekoracja tortu może również nawiązywać do zainteresowań i pasji jubilata, ulubionego zwierzątka, najchętniej czytanej książki. Jesteśmy w stanie także namalować na powierzchni wypieku portret dziecka z dostarczonego nam zdjęcia. Krótko mówiąc: nasze możliwości w zakresie słodkich urodzinowych kreacji są równie nieograniczone jak dziecięca wyobraźnia!


Zamów tort na urodziny dziecka – Warszawa i okolice


Kolorystyka, motyw i technika zdobienia tortu dla dziecka są ustalane i szczegółowo omawiane z Klientem. Nasza oferta okolicznościowych wypieków dla najmłodszych obejmuje również fantazyjne torty na zakończenie roku przedszkolnego lub szkolnego oraz piękne torty komunijne. Co ważne, w pracowni „Słodkie Marzenia” pieczemy także torty dla alergików, jeśli zatem Twoje dziecko jest uczulone na któryś ze składników tradycyjnego urodzinowego wypieku, poinformuj nas o tym – wiemy, jakie zamienniki wykorzystać, by tort smakował równie pysznie, a jednocześnie był bezpieczny dla jubilata!
Zaprezentowane w poniższej galerii torty dla dzieci to jedynie garstka wykonanych dotychczas wypieków dla najmłodszych. Wszystkie z nich powstały na podstawie pomysłów rodziców i dzieci.